سوالات متداول

مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان از سال 1395 و با شماره ثبت 4842 در قـالب یک سـازمان غیر انتفاعی- غیر دولتی با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر ۱۶ سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در طـول 7 سال فعـالیت، بـا بهره‌گیری از کمک‌های انسان دوستانه مردم نیکوکار و همراهی مدیران نیک اندیش و تلاش پیگیر نیروهای داوطلب و موظف خود به موفقیت‌های چشمگیری در حوزه‌های امور خیریه دست یافته است. موسسه تا پایان سال 1401 بیش از 3405 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است.

نام موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان خراسان بیانگر نوع فعالیت این موسسه در قبال کودکان مبتلا به سرطان می باشد و لوگوی موسسه نمایانگر تعدادی نماد سرطان می باشد که هر رنگ یک نوع سرطان را در اطفال بیان می کند و این لوگو بیانگر تحت حمایت قراردادن تمامی این سرطان ها از طریق کمک های مردم را به نمایش می گذارد.

موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان خراسان سازمانی غیر دولتی، غیر سیاسی و غیرانتقاعی است و بودجه آن تنها با اتکا به جلب مشارکت‌های مردمی و انواع کمک‌های بشر دوستانه اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی تأمین می‌شود. دریافت قلک موسسه
عضویت در موسسه
روزیاری موسسه
فعالیت های داوطلبانه
کمک های نقدی
کمک های غیرنقدی
اسپانسرینگ و فعالیت های مسئولیت های اجتماعی

تا پایان سال 1401 بیش از 3405 کودک تحت حمایت موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان خراسان بوده‌اند. این موسسه حامی همه کودکان مبتلا به سرطان زیر 18 سال در شرق کشور است.

شما می‌توانید با عضویت در گروه داوطلبان با اهدای زمان و توا‌نمندی ارزشمند خود، موسسه را برای دستیابی به اهدافش همراهی کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و شرایط عضویت می‌توانید با شماره 051-31504 و 05137679720 بخش داوطلبان تماس بگیرید. داوطلبان داری شرایط با مراجعه و پر نمودن فرم داوطلبی، بر اساس نیاز موسسه حمایت از و توانایی‌هایشان از حضورشان در مؤسسه استفاده می‌گردد.

موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان خراسان به غیر از تأمین هزینه‌های دارو و درمان، هزینه اقامت کودک همراه با یکی از اعضا خانواده، تحصیل، پوشاک، ایاب و ذهاب، مشاوره پزشکی و روانشناسی و سبدکالا و خواربار ماهانه و… را در حد امکان برای کودکان و خانواده‌هایشان پرداخت می‌کند. همچنین برای برای ارتقا روحیه کودکان و خانواده‌های آنها محک در طول سال اقدام به برگزاری جشن‌ها و برنامه‌های شادی و متنوعی به مناسبت‌های گوناگون می‌نماید. مشاهده بیشتر

موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان خراسان روش‌های مختلفی را به منظور سهولت اهدای کمک‌های نیکوکاران به کودکان مبتلا به سرطان تعریف کرده است. روش‌هایی همچون: قلک‌، عضویت، اهدای غیر نقدی، روزیاری ، سفارش محصولات چاپی و هنری و کمک به عنوان داوطلبان. برای آشنایی با روش‌های کمک به موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان خراسان می‌توانید با شماره 31504-051 تماس بگیرید.

علت وجود روش‌های مختلف این است که گروه‌های مختلف مردم با هر بودجه و درآمد و هرگونه توانمندی و مهارتی بتوانند به موسسه کمک نمایند و در نهایت تمامی عواید بخش‌های موسسه، صرف دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان می‌شود.

این اطلاعات فردی جهت ثبت شناسه یاو‌ران در سیستم واحد جلب مشارکت است که به صورت محرمانه حفظ می‌شود. توسط این شناسه، موسسه یاوران خود را می‌شناسد و اخبار و اطلاعات خود را به روش‌های مختلف برای این یاوران ارسال می‌نماید.
زمانی که شماره شناسه به افراد اعلام می‌شود، افراد اطمینان پیدا می‌کنند که اطلاعاتشان در سیستم ثبت شده است. شماره شناسه برای یاوران موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان خراسان همچون کارت شناسایی است. به طور مثال یاوران می‌توانند با این شناسه، عضویت خود را از روش‌های تعریف شده پرداخت و از طریق پروفایل پیگیری نمایند.
help-img شما هم سهمی در نجات کودکان داشته باشید
پرداخت آنلاین
عضویت
۳۷۶۷۹۷۲۰ – ۰۵۱
گفتگو با موسسه
*3*733*1060755#